Чей это номер телефона 380443608826?

Вам звонили с номера +38-0443-60-88-26? Хотите узнать чей номер телефона +38 0443 60 8826 и кому он принадлежит?

Здесь вы можете узнать информацию об этом номере телефона, предположительное название компании и её адрес, а также прочитать отзывы других пользователей, которые помогут определить вам кто же именно вам звонил с этого номера. Если вам есть что сообщить об этом номере телефона, то мы с радостью опубликуем ваш отзыв.

Название: Оживи мечту
Адрес: Киев, ул. Ахматовой Анны, 43
График работы: пн-пт 09:00-18:00
Деятельность: Благотворительные фонды

Последние сообщения

04-03-2015 16:52:09
Шахраї з кожним разом знаходять нові схеми виманювання грошей у громадян. Відепер  шахраї вирішили представлятися працівниками держструктур.Все частіше звертаються громадяни та посадові особи щодо шахрайських дій, пов'язаних з отриманням недостовірної інформації щодо перерахування грошей на рахунок організацій Небайдужі серця, Небайдужі серця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.На жаль, спроби зловмисників заволодіти чужими грошима не припиняються навіть у такий складний час. Шахраї з благодійних фондів Небайдужі серця, Небайдужі серця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом придумують нові схеми та легенди, щоб виманити гроші у довірливих громадян.Керівникам дзвонять нібито чиновники Міністерства України і наполегливо просять перерахувати значну суму грошей на банківські рахунки благодійних фондів Небайдужі серця, Небайдужі серця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом для надання допомоги громадянам у зоні проведення антитерористичної операції.Постраждалі обачно звернулися в міліцію, і не дарма. Тому що, як з'ясувалося, ніякі столичні чиновники не дзвонили, це насправді були шахраї з благодійних фондів Небайдужі серця, Небайдужі серця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.Зараз правоохоронцям відомо про такі випадки. Співробітники міліції вживають усіх заходів, щоб знайти зловмисників з благодійних фондів Небайдужі серця, Небайдужі серця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.Суб'єктам господарювання, які мають ліцензію на здійснення господарської діяльності, дзвонять особи з благодійних фондів Небайдужі серця, Небайдужі серця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом, які представляються працівниками Міністерств України. Аферисти з благодійних фондів Небайдужі серця, Небайдужі серця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом пропонують перерахувати певні кошти на благодійність. Особи, які просили грошей на АТО не мають ніякого відношення до Міністерствам України. При виявленні таких випадків просимо інформувати правоохоронні органи.Якщо у вас просять грошей ... не давайте, тим більше, якщо шахраї представляються міністерськими працівниками.Не збирайте і не віддавайте кошти зловмисникам з благодійних фондів Небайдужі серця, Небайдужі серця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом засобу. Будьте пильні і зваженими. У разі ж виникнення подібних ситуацій і надходження дзвінків від імені керівників державних органів, працівників Міністерств з будь-якими незаконними вимогами, прошу вас не сумніватися, а одразу повідомляти про це міліцію.
Автор: cvxn
25-02-2015 17:56:17
До мене на фірму звонили шахраї з псевдо-благодійного фонду "Небайдужі серця", просили гроші для АТО на картковий рахунок, що напрягло. Що це за фонд, який просить допомогти на приватний рахунок невідомої особи? Мій чоловік як раз був в АТО у 12 БТрО, тиждень, як повернувся, здивувався, коли його запитала про фонд Небайдужі серця, каже, що не чув про такий та ніякої допомоги від Небайдужі сердця не отримував. Подивився уважно на папери, а там якийсь лівий командир, та ще й не його номер. Передзвонив по номеру, його на три букви послали, бо відчули, що їх розкусили. В міліції та прокуратурі кажуть, що це не перший випадок фондом Небайдужі серця, хоча по паперах чомусь написані на суржику з словом СерДця. Напевне кацапська контора, працює на москалів та Х*№ла Путлєра. Коли вже за цими ватниками-колорадами-сепарами Правий Сектор навідається? Нехай згорять у пеклі, усі, хто причетний до аферистів Небайдужі серця, Небайдужі серДця, та їм подібні. Слава Україні! Героям Слава!
Автор: Соната
21-02-2015 10:12:45
небайдужі серця псевдоблагодійникифонд небайдужі серця шахраїнебайдужі серця благодійний фонд аферистинебайдужі серця отзывы негативныефонд небайдужі серця отзывы негативныенебайдужі серця благодійний фонд отзывы негативныефонд небайдужі серця відгуки негативнінебайдужі серця благодійний фонд відгуки негативнібф небайдужі серця брешутьблаготворительный фонд небайдужі серця розводять на грошіоживи мрію кидаловофонд оживи мрію фінансова пасткаблагодійний фонд оживи мрію фішингміжнародний благодійний фонд оживи мрію недобросовісніоживи мрію отзывы негативныефонд оживи мрію отзывы негативныеблаготворительный фонд оживи мрію лохотрон
Автор: cvxngf
16-01-2015 06:17:38
ПРОСТО ЛОХОТРОН. Основное название: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД Небайдужi серця - Небайдужi сердцяДругие названия: Оживи мрiю, Допоможемо дітям разомСфера деятельности: Услуги: Государственная служба, общественные организацииТелефоны: 0672496405Страна: УкраинаАдрес: г. Киев, Металлистов 5Просмотры: 2Всего отзывов: 1Описание деятельности: Соц.защита и помощь детям с проблемами слуха, детям из малообеспеченных семей, помощь АТОБедные люди, которые вкладывают в это деньги. Могли бы реально деткам помогать. =(Там куча девочек, которые представляются одними именами, а по телефону -другими. Там царит ужасный хаос и само собой никому они не помогают. Вымогают деньги себе в карман. Была разочарована до глубины души, во-первых из-за потраченного времени, а во-вторых тем, что у работников нет совести так себя вести. Нагло обманывать людейАдрес- Ул.Мазепы 1а
Автор: cvxngf
20-09-2014 21:12:25
Хочу предупредить! Перед тем,как отправлять деньги в какой-либо фонд , надо однозначно его "пробить на вшивость". В моем случае , это оказался фонд "ОЖИВИ МРІЮ". Написали письмо с указанием номеров частей с фамилиями и телефонами командиров для оказания адресной помощи подразделениям участвующим в АТО.Короче, очень правдоподобно! Уже набрал платежки, но, думаю, проверю хотя бы в гугле и увидел сплошное наеб.лово! Неужели нельзя такие конторки закрывать по полной с вытекающими для этого жулья последствиями?
Автор: dui
20-09-2014 17:06:25
Офіс міжнародного благодійного фонду "Оживи мрію"ОфисБул. Лесі Українки, 21а, Украина
Автор: піркфі
21-08-2014 09:11:09
,Сегодня мне позвонили  с этого номера 0932848868 и представились фирмой, которая занимается организацией праздников. Пригласили завтра на собеседование по адресу ул. Туманяна 3, оф.219, 2 подъезд 2 этаж. Якобы я им отправляла резюме. Я действительно отправляются много резюме в день, так как активно ищу работу, поэтому и подумала, что и в правду могла отправить им. Но прочитав отзывы, я поняла, что это за контора. Спасибо за такие сайты, где люди пишут отзывы, это позволяет не наткнуться на аферистов и сэкономить свое время, деньги и нервную систему!
Автор: Слава Україні
12-07-2014 07:04:08
Це лохотрон. Стажувалась один день і два "працювала". Не витрачаймо свій час на тих, кому рука піднімається на шахрайство серед дітей із потребами особливого характеру. В фонді йдеться лише про гроші та будь- які способи їх отримати. Коли я це зрозуміла, то вирішила не тратити далі час. Їм важливо лише те,щоби благодійники побільше виклались. Ніхто там нікого не оформляє. Впродовж трьох днів постійно приходили влаштовуватись нові люди і ніхто не залишався. Сталими були лише Лілія скомороха (менеджер, це її справжнє ім"я. Завжди вона себе називала лишень Каталіна Дмитрівна Висоцька). Коли погуглила, побачила, що вона з Рівне. Ось так. Стережімося такої роботи.Да, а еще у них норма 30 тис. в месяц, а им потом как премию по 2 тис. дают!!!Я работала на бульваре Леси Украинки!!!!Так вот секретарь там вовсе не Анастасия,а Екатерина!Волонтер не Романенко Виктория Александровна,а Пинчук Юлия, директор этой канторы Лиля Николаевна!!!!И уж поверьте мне никому они не помагают!!!Сейчас на собеседование приглашает девушка, которая назвалась "Роксана" номер телефона 0505062460ул. Туманяна, 3 (2 подъезд, 2 этаж) оф. 219
Автор: лнргнш
12-06-2014 06:17:28
фонд оживи мрию уже на порно-специфику перешел? Вся ваша сущность
Автор: медик
12-06-2014 06:09:04
перепутали ссылку! извините
Автор: Александр

Загрузка